Współpraca

Kolaboracje

W przypadku chęci nawiązania współpracy i promowania naszej marki zapraszamy do kontatku: office@caseline.pl

 

Dla firm

Chcesz wprowadzić do swojej oferty nowoczesne i designerskie etui na telefon?  Oferujemy setki wzorów z różego rodzaju kolekcji lub możliwość stworzenia własnego projektu na etui. Wybór jest ogromny z podziałem na potrzeby i indywidualne gusta naszych Klientów. Tysiące grafik na etui komórkowe czekają!


Napisz do nas office@caseline.pl wraz z informacjami do wstępnej wyceny, m.in jaka grupa towarowa mogłaby pomóc Ci w zwiększeniu swoich zysków i przybliżona ilość sztuk zamówienia (w mailu podaj również dane oraz NIP firmy).

Podeślemy Ci próbki towaru, warunki dotyczące współpracy oraz ceny obowiązujące na początku współpracy.

 To idealny, szybki sposób na zwiększenie sprzedaży! 

 

Jeśli jesteś :

- początkującym przedsiębiorcą, któremu zależy na profesjonalnym wizerunku i podążaniu za najnowszymi trendami na rynku,
- posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą akcesoriów GSM i chcesz poszerzyć swoją bazę towarową o spersonalizowane etui do telefonów dla swoich Klientów.
- działasz w branży modowej, jesteś producentem własnej linii odzieżowej i posiadasz własną markę lub kolekcję,- właścicielem, menadżerem lub kierownikiem firmy, która zatrudnia przedstawicieli handlowych posługujących się telefonami, tabletami firmowymi i zależy Wam na dodatkowej prezentacji LOGO Waszej firmy.

 

Etui spersonalizowane w łatwy sposób pomoże Ci się wypromować i wyróżnić na tle konkurencji oferując nowoczesny design oraz proponując swoim Klientom odświeżenie wyglądu starego telefonu komórkowego w szybki i tani sposób.
W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i dynamicznym rozwoju sprzętu elektronicznego oraz gadżetów do codziennego użytku, można śmiało założyć, że 99,9 % potencjalnych Klientów posiada telefon komórkowy. Dlatego, dzięki nam możesz wprowadzić i zaproponować swoim Klientom dodatkowy asortyment, jakim są etui na telefon z własnym zdjęciem lub etui na komórkę z logo Twojej firmy.