Rabat! -15 % na wszystkie etui użyj kodu: Summer15 do końca promocji: dni

WYMIANY I ZWROTY

ZWROTY

1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz. U z 2014 roku, poz. 827) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

2.Warunkiem jest idealny stan towaru, nie noszący śladów użycia.Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu.Ze zwracanym towarem należy zwrócić dokument potwierdzający zamówienie( paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz zwrotu, do pobrania TUTAJ.

3.Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania,musi być zwrócony w stanie nienaruszonym.Zwrot należy uzgodnić e-mailem. Towar nie spełnijący powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

4. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.

5. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od klienta.

6. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.

7. Paczkę zwrotną należy przesłać na adres: SKLEP CASELINE Proszówki 302, 32-700 Bochnia 

REKLAMACJE

1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient stwierdzi, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się rodzaj produktu, model, lub zawiera wady techniczne, powinien skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.

2. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

3.Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.

4. Paczkę reklamacyjną należy przesłać na adres: SKLEP CASELINE Proszówki 302, 32-700 Bochnia wraz z wypełnionym formularzem reklamacji, do pobrania TUTAJ.