Rabat! -15 % na wszystkie etui użyj kodu: FESTIVAL15 do końca promocji: dni

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych przez Sklep Internetowy Caseline pod adresem internetowym http://www.caseline.pl (zwany dalej „Sklepem internetowym”), który jest prowadzony przez Caseline Michał Pałkowski z siedzibą w Proszówkach 302 32-700 Bochnia, numer kontaktowy 660397528  (zwaną dalej „Caseline”)

Przetwarzanie danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych jest Caseline z siedzibą Proszówkach 302 32-700 Bochnia

2. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych w Sklepie internetowym, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz do świadczenia usług drogą elektroniczną w zakresie prowadzenia konta osoby korzystającej ze Sklepu internetowego, a po wyrażeniu dodatkowej zgody, także w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

3. Każdej osobie, która podaje swoje dane osobowe w Sklepie internetowym przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego.

4. Dane osobowe podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych w celu realizacji umów zawartych za pośrednictwem Sklepu internetowego.

5. Każdej osobie korzystającej ze Sklepu internetowego przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do Deichmann z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).